Олександр Хребет

без грима о гриме

Previous Entry Share Next Entry
Відкриття НСК "Олімпійський"
alex_khrebet
Сьогодні відкриють головну арену ЄВРО-2012 - НСК "Олімпійський" у Києві. Проанонсоване в ЗМІ дійство транслюватимуть наживо на одному за українських телеканалів. Чесно сказати, коли я вперше побачив той рекламний ролик на ТБ, в мене в голові пробігла тільки одна думка - "знову на "Донбас Арені" щось буде". Але вже за дві секунди я зрозумів, що помилився - невже нарешті відкриють той довгоочікуваний "Олімпійський"? В Києві навіть станцію метро "Республіканський стадіон" перейменували на "Олімпійську". Шаблон шоу дуже схожий до так званих "Гранд-шоу" на "Донбас Арені": купа волонтерів та якась світова поп-зірка. В Київ завітає колумбійська співачка, власниця декілької Grammy Шакіра.

Борис Колесніков заявив, що будуть прийняті всі необхідні заходи безпеки під час відкриття "Олімпійського", перекриють вулиці Києва в кварталах, прилеглих до стадіону.

Але ще до відкриття відкриття реконструйованого "Олімпійського" поблякло в скандалі. Справа в тому, що частина квитків, які мали б бути "студентськими", полетіли до кишень, так званих, бюджетніків, які прийняли активну участь в обговоренні "Стратегії розвитку Києва-2025" - повідомляє ТСН. Такі бюджетники ще й їздять із Олімпійською командою на Ігри під виглядом тренерів, масажистів і ще будь кого. В КМДА визнали, що образили студентів, але все так і залишилось тільки вибаченнями, та й ще відкриттям гарячої лінії, куди школяри та студенти можуть подзвонити у разі того, якщо ще когось ошукають з квитками на відкриття НСК "Олімпійський". Хвилин 40 сьогодні вдень намагався додзвонитися на цю гарячу лінію - постійно зайнято. 

?

Log in

No account? Create an account