Олександр Хребет

без грима о гриме

Previous Entry Share Next Entry
Помаранцева революція. 7 років потому. #pizdec_ua
alex_khrebet
Добрий день, панове!
У день річниці Помаранчевої революції хотілося б трохи поговорити із вами про те, що ми отримали за ці 7 років після. Але не на Майдані Незалежності в Києві, ні. Просто тут, на теренах Інтернету.

7 років тому всі ми сподівалися на зміни, на європейський "початок" нашої країни, проводили анології з рухом "Солідарність" в Польщі, засновник якого, Лех Валенса, приїжджав тоді до нас із визитом. Але на жаль, це було лише гарною картинкою. 5 років Президента Ющенка ми займалися тільки голодомором, виставками, сперечаннями із Тимошенко та візитами до Європи та США. І що ми, українці, з того отримали? Президента Януковича. Звісно, Ющенко гучно гримнкув дверима, надавши пану Степану Бандері почесне звання Героя України, чим самим розпаливши чергове "протистояння" Сходу та Заходу країни. І покатилося все, як доріжки доміно, коли це завання Героя в провідника ОУН забрали. Мій знайомий свободівець Артур Шевцов подав зворотній позов, щоб зняти інше звання Героя України з іншої особи, яка втановила Радянське Знам'я над Рейхстагом у Берліні під час Другої Світової Війни. Питання? Нащо? Навіщо ми з вами постійно займаємось не тим, що нам потрібно, панове? Чому ми готові дупу (перепрошую за вислів) собі порвати, аби тільки довести, що Бандера (наприклад) був героєм, чи навпаки - героїм не був? Нащо займатися делітантством? Це історія, панове! Нехай нею займаються історики,
а ви просто маєте знати її і все, а не сперичатися з приводу тої чи іншої історичної події. Чому б не порвати собі дупу (ще раз вибачаюся за вислів) за те, щоб держава під назвою Україна не витрачала третину бюджету на утримання держапарату? А? Поясню для тих, хто не зовсім зрозумів, що таке державний апарат. Це сукупність всіх гілок влади. Ви сплачуєте свої податки щоб утримувати тих, хто нехтує вами! Я багато бачив за своє життя, але я ніколи не бачив стільки багато людей, які не бачать далі від свого носа - вас українців. Я - українець, і мені буде прикро за те, що моя нація є така. Чому ви можете лаяти всіх тих політиків в себе на кухні, проте все одно на наступних виборах йдете та голосуєте за них??? (Оу, забув сказати, що я не належу до жодної з політичних партій чи організацій. Бо ви скажете, що мені заплатили, щоб я це написав. Я нехтую абсолютно всіма зразками теперішнього політикуму. Абсолютно всіма!) І коли вам задаєш питання, чого ж ви знову за них голосуєте, ви надаєте мені найбеглуздішу відповідь, яку я тільки чув - ви кажете: "А більше не за кого голосувати". І це при тому, що в нас завше довжелезні бюленті на виборах, і вибір завжди є.

Знаєте, ще дуже цікаво, що абсолютно всі ви знаєте, що вони обкрадають вас, але ж ви продовжуєте любити їх, рвати за них свої дупи, підтримувати на мітингах (хоч і за 300 гривень). Знаєте, коли вам плятять за те, щоб ви постояли декілька годин на будь-якому з майдгаів країни, ви думаєте "оооох", дуже добре, в мене тепер є ті жалюгідні 300 гривень, чи 400, не важливо. Ви продалися, та ще й за таку мізерну ціну. Мені було б огидно за самого себе, якби я взяв ті 300 грвиень за те, що кричатиму "Янукович" чи "Тимошенко", чи "Яценюк", "Тігіпко", "Гриценко", чи будь-яке інше ім'я. Сьогодні ви взяли ті гроші, і сьогодні ті, хто вам їх дав вкрадуть в вас все, що ви тільки маєте. Ви подивіться довкола себе, де ви живете? Хто ходить довкола вас, які це люди? Вам кидають кістку, а ви боретесь за неї, і в вас навіть не вистачає клепок подумати, що кістка - це відходи від смачнющого м'яса!
__________________________

Все! Не хочу більше нічого писати! Просто емоції переповнюють мене через те, що переважна більшість українців - жалюгідне стадо! Вибачаюся!

Із річницею Помаранцевої революції вас, панове!

  • 1
(Deleted comment)
але ми все змінемо

  • 1
?

Log in

No account? Create an account