Олександр Хребет

без грима о гриме

Previous Entry Share Next Entry
Сидітиме чи не сидитиме?
alex_khrebet
Бути чи не бути? От в чому питання 
(В. Шекспір)

Мене всі останнім часом запитують, посадять пані Тимошенко чи не посадять? Кажуть: "Ти ж політичні науки вивчав, давай, вислови думку людям".

От як раз і моя думка, особиста - так, суддя Кірєєв незабаром винесе свій вирок, який  точно буде протилежним молитвам прихільників колишнього Прем'єра. Чому? Навіть вже не за ті газові контракти, які вона начебто підписала два роки тому в Москві. І не важливо, що документи, підписанні Юлією Тимошенко пішли за основу "Харківським угодам", від яких ще довго лунатиме ехо.

Просто вже багато народу підтримує її..Ні, не ті, що сидять постійно в Києві на мітингах на її підтримку; не ті, що 9 серпня виходили на площу Свободи в Харкові і в інших містах України, а просто тих людей, які бачать всю цю акцію на ТБ. І зараз зняти з Тимошенко всі звинувачення, виправдати її означало б "Друге (чи вже котре) пришестя пані Тимошенко до великої політики". Вибори 2012 року були б за "Батьківщиною", яку вона очолює.

І як би не втручалась Європа в цю справу, як би там Росія не висловлювала думку, яка є одностайною з європейською, нічого вже не змінеться, хіба що тільки інтер'єр довкола Тимошенко зміниться з Лук'янівського слідчого ізолятору на якуюсь вже повноцінну в`язницю.

Нова влада "прибрала" двох своїх конкурентів трохи більше, ніж за 10 місяців, і спокійно далі собі накопичує капітал з гаслом "Україна для людей".
?

Log in

No account? Create an account